06/11/1400
ثبت نام | ورود به سیستم | نقشه سایت | راهنما
انتخاب زبان

براي برقراري ارتباط با ما، لطفا نامه‌هاي خود را به آدرس الكترونيكي info@behban.ir  و یا info@drbabai.com ارسال فرماييد. ما در اسرع وقت به نامه‌هاي شما پاسخ خواهيم داد.

 

اهميت سلامت نيروي انساني در افزايش بهره وري سازمان بر هيچ كس پوشيده نيست.در همين راستا نظام هاي مديريت سلامت شغلي در اكثريت سازمان ها ،كارخانجات و مراكز شغلي مستقر شده اند و به امر تامين و ارتقاي سلامت كاركنان و حفظ محيط زيست مي پردازند.با اين حال به کار گيري اطلاعات سلامت و ايمني پرسنل براي ايجاد روشهاي کارآمد مديريتي و تصميم سازي مبتني بر واقعيات جدي ترين نياز مديران سلامت شغلي در کشور بوده است.
شركت بهبان  با توجه به تجارب قبلي و اندوخته هاي علمي و عملي ، نرم افزار جامع طب كار وسلامت شغلي، ايمني و بهداشت و محيط زيست  بهبان را توليد و به بازار عرضه كرده است.كارآمدي،انطباق با آخرين مقررات و روش هاي علمي و تخصصي ،جامع بودن در تمام زمينه هاي HSE، راحتي كاربران ،آموزش مداوم و ارائه خدمات پشتيباني سريع و با كيفيت سبب شده اكثر سازمان هاي بزرگ و پيشرو در زمينه HSE در كشور بهبان را براي مديريت اطلاعات سلامت و HSE خود انتخاب كنند.
اميد است تلاش مديران و كاركنان اين مجموعه در جهت حفظ و ارتقاي سلامت كارگران و كارشناسان زحمتكش اين مرز و بوم مورد قبول درگاه حضرت احديت قرار گيرد.
 برای مشاهده سایت قبلی شرکت اینجا را کلیک کنید.

دریافت فایل بروشور نرم افزار های بهبان

کاربران ما
نام كاربری:  
رمز عبور: