ثبت نام | ورود به سیستم | نقشه سایت | راهنما
انتخاب زبان

براي برقراري ارتباط با ما، لطفا نامه‌هاي خود را به آدرس الكترونيكي info@behban.ir  و یا info@drbabai.com ارسال فرماييد. ما در اسرع وقت به نامه‌هاي شما پاسخ خواهيم داد.

براي به روز رساني نرم افزار بهبان (نرم افزار طب کار و HSE )نصب شده در مركز طب صنعتي نفت خود كافي است فايل مربوطه را با كليك كردن روي دانلود فايل به روز رساني مربوطه از ليست زير دانلود نموده و بعد از Extractكردن محتويات آن (با برنامه winrar) ،ابتدا تغييرات ايجاد شده را مطالعه نموده و سپس فايل اجرايي داخل پوشه را اجرا نماييد. در صورت نياز مي توانيد از فايل راهنماي موجود درپوشه بسته به روز رساني استفاده نماييد.
نكته بسيار مهم اين است كه نرم افزار شما به گونه اي برنامه ريزي شده كه براي اجراي به روز رساني هر بسته(براي مثال اجراي pack 8) بايد حتما بسته هاي قبلي به روز رساني بر روي آن اجرا شده باشد(براي مثالPack 8 قبل از اجراي موفقيت آميزPack 7 قابل اجرا نيست).
در صورت بروز هر نوع هر نوع مشكل مي توانيد با شماره تلفنHelp Desk بهبان به شماره 09198339313 و يا تلفن هاي 02166434947 و 02166434928 تماس حاصل نماييد.كارشناسان بهداشت حرفه اي و محيط سازمان بهداشت و درمان نفت مي توانند نرم افزار وي‍ژه ثبت اطلاعات مكان ها و چارت سازماني نفت را از لينك زير دانلود نموده و بعد از ثبت مكان هاي فيزيكي و ارتباط آنها با چارت سازماني ، نسبت به ارسال فايل تهيه شده خروجي نهايي به اداره سلامت و HSE در ستاد سازمان اقدام نمايند.
دانلود برنامه ويژه ثبت مكان هاي فيزيكي نفتشما مي توانيد هر نوع نظر ، انتقاد، پيشنهاد يا درخواست خود را در فرم زير درج نماييد. موارد اعلام شده توسط شركت بررسي و  در صورت تاييد مسئولين محترم سازمان بهداشت و درمان نفت در سيستم اعمال خواهد شد.
با توجه به اينكه ممكن است در روند بررسي درخواست يا نظر جنابعالي نياز به تماس تلفني با جنابعالي وجود داشته باشد لطفاً مشخصات تماس درخواست شده در فرم را با دقت ثبت نماييد.


نام و نام خانوادگي
 
نام منطقه طب صنعتي
 
نام مركز طب صنعتي
 
سمت سازماني
 
شماره تلفن تماس
 
متن پيشنهاد ،درخواست ، نظر يا انتقاد
 
آدرس ايميل
کاربران ما
نام كاربری:  
رمز عبور: