ثبت نام | ورود به سیستم | نقشه سایت | راهنما
انتخاب زبان

براي برقراري ارتباط با ما، لطفا نامه‌هاي خود را به آدرس الكترونيكي info@behban.ir  و یا info@drbabai.com ارسال فرماييد. ما در اسرع وقت به نامه‌هاي شما پاسخ خواهيم داد.

ماموريت نرم افزار بيمه و مددكاري بهبان مديريت ، نگهداري ،گردش و تهيه گزارشات از اطلاعات مربوط به فرآيندهاي بيمه اي و حمايت هاي اجتماعي و مددكاري پرسنل سازمان است.بسياري از سازمان ها مديريت و انجام خدمات بيمه اي درمان ،تكميلي و ... پرسنل را در واحد هاي HSE يا پيشگيري و درمان خود سازمان دهي نموده اند. از طرف ديگر اكثريت كارفرمايان و شركت ها در مواقع لزوم حمايت هاي اجتماعي و مددكار متنوعي از قبيل اعطاي وام ،مشاوره ،بيماري هاي خاص،صدور معرفينامه درماني براي بيمارستان ها و ... را در دستور كار خود دارند. مديريت بر اطلاعات اين فرآيندها و گردش كار آسان و دقيق آنها براي كارفرمايان از اهميت بسزايي برخوردار است، خصوصا كه اين قبيل امور معمولاً هزينه بر بوده و بايد دقت زيادي در ارائه اين خدمات انجام شود.
نكته ديگر در اين زمينه اين است كه برخي سازمان ها از خدمات بيمه سازمان تامين اجتماعي استفاده نمي كنند (نظير بانك ها ،واحد هاي تحت پوشش صندوق آينده ساز و ..) و لاجرم براي درمان پرسنل خود ساز و كار هاي دروني تنظيم نموده اند و از بودجه داخلي هزينه درمان پرسنل را مي پردازند. طبيعي است كه در اين موارد دقت ، سرعت و كيفيت ارائه خدمات اهميت بسيار زيادي دارد تا هم كاركنان از رفاه برخوردار شوند و در عين حال هزينه هاي جاري سازمان هم افزايش بي رويه نيابد.
نرم افزار بيمه و مددكار بهبان به گونه اي طراحي شده كه مديريت بر اطلاعات اين حوزه را آسان و سريع نموده و در عين حال با برخورداري از گزارش ساز بهبان، امكان تلفيق گزارشات مورد نياز از اطلاعات بيمه اي و مددكاري با اطلاعات مربوط به طب كار ، حوادث ،بهداشت حرفه اي و ... را يكجا فراهم مي كند.
کاربران ما
نام كاربری:  
رمز عبور: